Close

23 maja 2020

Potrzebne wsparcie dla Ośrodka Rehabilitacyjnego!

W związku z restrykcjami i obowiązkami spowodowanymi epidemią koronawirusa potrzebne jest wsparcie dla Ośrodka Rehabilitacyjnego. Pomoże to zapewnić bezpieczeństwa pracownikom i pacjentom placówki.

Potrzebne jest wsparcie dla Ośrodka Rehabilitacyjnego. Placówka podjęła szeroko zakrojone działania, by zapewnić bezpieczeństwo zarówno pacjentom, jak i pracownikom. Potrzeba m.in. płynów do dezynfekcji, maseczek, rękawiczek, fartuchów, przyłbic ochronnych, czy filtrów do masek i mat dezynfekcyjnych. – Co godzinę dezynfekujemy podłogę, wszędzie porozstawiane są płyny dezynfekcyjne. Wchodzimy jednym wejściem, a wychodzimy innym, by ograniczyć kontakt. To są te wszystkie rzeczy, które w normalnych warunkach nie są nam potrzebne, lub nie w takiej ilości – wyjaśnia Kamila Nowak, koordynator ze strony ośrodka.

Wzrasta każdego dnia liczba pacjentów, bo coraz więcej osób deklaruje osobistą obecność w ośrodku. Dlatego też potrzebna jest komora do dezynfekcji przy wejściu, jak również termometry bezdotykowe. Pełną listę potrzeb zamieszczono na portalu wsparciedlaszpitala.pl. Na stronie należy kliknąć zakładkę „Poznaj aktualne potrzeby szpitali” i wyszukać: SP ZOZ Ośrodek Rehabilitacyjny w Kościanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.