Close

22 maja 2020

Woda z pływalni do podlewania za darmo!

Woda z pływalni może służyć do podlewania. Można odebrać ją za darmo, wystarczy podjechać z własnym zbiornikiem. To element przygotowań do otwarcia basenu.

Woda z pływalni do podlewania za darmo? Na taki pomysł wpadł Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Pływalnia z powodu koronawirusa jest od dłuższego czasu zamknięta, a że znoszone są kolejne obostrzenia, to i MOSiR przygotowuje się powoli do jej otwarcia. Zanim jednak to nastąpi, zaplanowano czyszczenie niecki basenu i napełnienie jej świeżą wodą.

By nie marnować wody, która obecnie znajduje się w niecce, podjęto decyzję, by nie spuszczać jej do kanalizacji, a udostępnić mieszkańcom za darmo. W końcu susza daje się we znaki, a ruch ten pozwoli na ponowne jej wykorzystanie.

– Wodę można pobierać do własnych pojemników w dniach od 22 – 28 maja w godz. od 8.00 do godz. 16.00 z budynku krytej pływalni przy ul. Nacławskiej 84 w Kościanie. Zainteresowane osoby zapraszamy do wejścia od strony zjeżdżalni. W celu wezwania pracownika basenu prosimy nacisnąć przycisk F1 na zamku cyfrowym przy drzwiach wejściowych – czytamy w komunikacie.

Zdjęcie: Urząd Miejski Kościana

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.