Close

23 marca 2020

Odwołane Dni Śmigla i wszystkie imprezy zaplanowane na 2020 rok!

Takiej decyzji nie spodziewał się chyba nikt. Odwołane zostały wszystkie imprezy w gminie Śmigiel, które miały odbyć się w tym roku, między innymi Dni Śmigla.

– Mając na uwadze sytuację, w jakiej znaleźliśmy się i na trudności z jakimi zmagają się przede wszystkim nasi przedsiębiorcy, wszystkie zaplanowane na 2020 rok wydarzenia i kulturalne i sportowe zostają odwołane – poinformowała burmistrz Małgorzata Adamczak. Oznacza to odwołane między innymi Dni Śmigla. Jak zaznacza burmistrz, zawarto porozumienie z artystami. Wystąpią za rok. – Najważniejsze dla mnie jest Państwa zdrowie i bezpieczeństwo. By móc Państwa wesprzeć, potrzebuję oszczędności w budżecie, a odwołanie wszystkich atrakcji kulturalno-sportowych pozwoli je uzyskać – podkreśla burmistrz.

Jest to zaskakująca decyzja i raczej nie spodoba się mieszkańcom. Tym bardziej, że nieco rozrywki po czasie pozostawania w domach bardzo by się przydało.

2 Comments on “Odwołane Dni Śmigla i wszystkie imprezy zaplanowane na 2020 rok!

heh -
23 marca 2020 at 20:16

wszyscy liczą straty i zastanawiają się czy to nie jest czasami dopiero początek czegoś większego i gorszego – słyszy się że na jesień ma przyjść druga fala… a panu redaktorowi już tęskno za rozrywką…oj oj nieładnie panie redaktorze…

Odpowiedz
Piotr Pewiński
23 marca 2020 at 20:23

oczywiście że tęskn. Bez imprez i innych wydarzeń pan redaktor będzie musiał zamknąć stronę i znaleźć inną pracę 😀 bo w końcu ile można pisać o koronawirusie?

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.