Close

30 listopada 2019

Świąteczne, Zbliżeniowe Kino Visa już wkrótce w Kościanie!

Filmowy zaprzęg Świętego Mikołaja rusza w Polskę! Odwiedzi ponad 35 miejscowości, w których na co dzień nie ma kina. Zbliżeniowe Kino Visa zawita też do Kościana ze świątecznym repertuarem.

Zbliżeniowe Kino Visa zagości w Kościanie 4 grudnia. Świąteczny repertuar zaspokoi gusta wielu kinomanów. Na wszystkich miłośników magicznych filmowych świąt czeka komedia „Last Christmas” z Emilią Clarke w roli głównej. Słynną królową Daenerys Targaryen z „Gry o Tron” tym razem będzie można podziwiać w romantycznej kreacji aktorskiej. Za scenariusz tej świątecznej produkcji odpowiada grająca również w filmie, nagrodzona Oscarem Emma Thompson. Z ekranu usłyszymy muzykę George’a Michaela, w tym nieśmiertelny świąteczny przebój „Last Christmas”. Na fanów artysty czekają wyjątkowe niespodzianki – nieopublikowane dotąd piosenki mega gwiazdy popu, człowieka, który sprzedał ponad 115 milionów egzemplarzy swoich płyt.

Najnowsza polska komedia romantyczna „Jak poślubić milionera” to przewodnik dla tych, którzy marzą o szczęśliwym związku. Główni bohaterowie filmu zamiast czekać, aż ślepy los ześle im upragnioną miłość, biorą sprawy w swoje ręce i zapisują się na kurs gwarantujący znalezienie drugiej połówki. Świąteczną propozycją dla całych rodzin jest urzekająca pięknem i majestatem przyrody produkcja „Młody renifer Alex”. Podpatrujemy w niej rok z życia lapońskiego renifera, który marzy, aby w przyszłości znaleźć się w zaprzęgu sań Świętego Mikołaja. Z myślą o najmłodszych widzach Zbliżeniowe Kino Visa zaplanowało projekcje filmu „Basia 3”. To już trzecia odsłona przygód ulubienicy przedszkolaków, znanej wielbicielom kultowej serii książek. W kolejnych czterech epizodach Basia, z właściwym sobie urokiem i energią, stawia czoła wyzwaniom codzienności: zmaga się z domowym bałaganem, radzi sobie z kolejnymi obowiązkami, nawiązuje nowe przyjaźnie i przygotowuje się do świąt.

W grudniowym repertuarze znajdą się ponadto: „1800 gramów” z Magdaleną Różczką, „Proceder”, czyli historia polskiego rapera Tomasza Chady, zwycięzca Festiwalu w Gdyni, historyczny thriller „Obywatel Jones” w reżyserii Agnieszki Holland oraz prezentowany na specjalne życzenie widzów amerykański dramat „Nieplanowane”.

Bilety i trasa

Już dziś sprawdź na filmowej mapie Polski, kiedy odwiedzimy Twoją miejscowość! Informacje o repertuarze oraz trasę naszych pokazów znajdziesz na stronie Kino.Visa.pl. Bilety można kupić poprzez stronę internetową w ramach przedsprzedaży lub w kasie kina przed seansem. Na wszystkich widzów czeka aż 25% zniżki przy płatnościach Visa przy zakupie zestawów w barku kinowym. Aby być na bieżąco polub facebookowy profil Zbliżeniowego Kina Visa i zbliż się do kinowej przygody!