Close

9 listopada 2019

W niedzielę liga Knockout Art w Kościanie!

Już w najbliższą niedzielę w Kościanie odbędzie się liga Knockout Art. Szykuje się emocjonujące widowisko, tym bardziej, że wezmą też udział nasi mistrzowie walk.

Liga Knockout Art to cykl imprez odbywający się od 2014 roku. Ligi mają na celu wyłonić najlepszych zawodników w swoich kategoriach wagowych po cyklu pięciu lig które odbywają się w całej Polsce. Zawodnicy rywalizują w formule Muay Thai czyli Boksu Tajskiego, gdzie główną nagrodą każdego sezonu jest wylot do Tajlandii.

Zawody te pierwszy raz do Kościana zawitały w 2017 roku i wzbudziły wtedy zainteresowanie sporej liczby kościaniaków. Opinie o zawodach były pozytywne i widzowie mieli nadzieję na kolejne takie wydarzenia. Okazję, by znów obejrzeć walczących sportowców, będziemy mieli w niedzielę, 10 listopada. Zawody rozpoczną się o godzinie 9.00 od ważenia zawodników, a od 9.00 rozpoczną się zmagania.

W rywalizacji na ringu oprócz zawodników z Joker Kościan oraz Aliance Kościan zobaczymy również zawodników z całej polski. Przyjadą zawodnicy z takich klubów jak Kohorta Poznań, Street Fighter Słubice, Sagat Opole oraz kluby z zagranicy takie jak Best Gym Grodno (Białoruś) czy Ringside Berlin (Niemcy). Będzie więc co oglądać. – Mamy nadzieję, że od 2019 roku liga Knockout Art będzie na stałe pojawiać się w kalendarzu najciekawszych imprez Kościana – mówią organizatorzy i zachęcają kościaniaków do kibicowania. Wejście dla widzów jest darmowe, a impreza potrwa do około 16.30.