Close

7 października 2019

Kolędowanie z Gwiazdami. Rusowicz, Przemyk, Andrus, Mozil i inni!

Stowarzyszenie Oliwskie Słoneczko zaprasza na Kolędowanie z Gwiazdami. W roku organizatorzy przygotowali naprawdę bogatą propozycję. Można już kupować bilety!

W tym roku Kolędowanie z Gwiazdami to prawdziwa uczta kulturalna. Koncert odbędzie się 19 grudnia w kościańskiej farze. Wystąpią Ania Rusowicz z zespołem oraz Renata Przemyk, Artur Andrus, Czesław Mozil, Staszek Karpiel-Bułecka, Jacek i Andrzej Zielińscy ze „Skaldów” i inni.
– Będzie to niezwykła podróż do lat 60-tych. To właśnie wtedy bigbit był u szczytu popularności, a w takim klimacie odbędzie się tegoroczny koncert – wyjaśniają organizatorzy.

Bilety w cenie 50 zł, do nabycia w biurze parafialnym kościańskiej fary oraz w biurze Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie (budynek dworca PKP, I piętro)

Koncerty pod nazwą Wielkopolskie Kolędowanie z Gwiazdami odbywają się już od 11 lat. Początkowo w Opactwie Benedyktynów, następnie ruszyły przez Czempiń i Śmigiel. W kościańskiej farze będzie to już trzeci koncert. Kolędowania cieszą się ogromną popularnością wśród lokalnej społeczności. Przez jedenaście lat przed publicznością zaprezentowali się m.in. Golec uOrkiestra, Pectus, Ania Wyszkoni, Justyna Steczkowska, Irena Santor, Alicja Majewska, Zbigniew Wodecki, Zespół Pieśni i Tańca Śląsk i wielu innych.

Koncert organizuje STOWARZYSZENIE OLIWSKIE SŁONECZKO, partnerami tegorocznego wydarzenia są: Powiat Kościański, Miasto Kościan, Gmina Kościan, Instal Filter, Bank Spółdzielczy w Kościanie, Wytwórnia Pasz Lira, Zakład Elektroinstalacyjny Piechel.