Close

3 października 2019

Strzelec Darnowo ma problem? Znów przegrywa!

Wygląda na to, że nieudany początek sezonu zaliczył Strzelec Darnowo. Ubiegłoroczny i kilkukrotny zwycięzca ligi wiejskiej przegrywa drugi mecz z rzędu.

Trzecia kolejka ligi wiejskiej rozegrana została w minioną niedzielę. Po raz kolejny uwaga skupia się na drużynie Strzelec Darnowo, który przegrywa kolejny już mecz i nadal pozostaje bez punktu. Porażka boli tym bardziej, że zawodnicy z Darnowa odnieśli ją na swoim boisku. Strzelec uległ zespołowi ze Srocka 1:6, ale jak sami mówią nie takie straty odrabiali i są dobrej myśli przed następnymi meczami.

Pewne zwycięstwo nad Amicusem Mórka odniosła Olimpia Stary Lubosz wygrywając 3:0. Zespól z Lubosza zaprezentował się własnej publiczności w nowych strojach, a wygrana pozwoliła im wskoczyć na pierwsze miejsce w tabeli. Zwycięstwo odnotował też zespół z Choryni wygrywając 1:0 z Rywalem II Kurza Góra. Swoje pierwsze zwycięstwo w tej rundzie odniósł MAT Katarzynin, który pokonał WKS Piechanin. To także niemałe zaskoczenie, tym bardziej, że pokonali przeciwnika 5:1. Dotychczasowy lider tabeli, WKS Gryżyna, tym razem pauzował.

 • Strzelec Darnowo – Huragan Srocko      1 :6
 •  MAT Katarzynin – WKS Piechanin    5 :1
 • Danko Choryń – Rywal II Kurza Góra      1 : 0
 • Olimpia St. Lubosz – Amicus Mórka        3 : 0

Tabela po 3 kolejce:

 1. Olimpia Stary Lubosz – 7 pkt
 2. Huragan Srocko – 6 pkt (-1 mecz)
 3. WKS Gryżyna – 6 pkt (-1 mecz)
 4. Danko Choryń – 6 pkt (-1 mecz)
 5. Rywal II Kurza Góra – 4 pkt
 6. MAT Katarzynin – 3 pkt
 7. Strzelec Darnowo – 0 pkt (-1 mecz)
 8. Amicus Mórka – 0 pkt (-1 mecz)
 9. WKS Piechanin – 0 pkt