Close

13 sierpnia 2019

Magic Show w KOK już w niedzielę!

W najbliższą niedzielę, 18 sierpnia, w Kościańskim Ośrodku Kultury odbędzie się Mago Magic Show. To godzinny pokaz magii i iluzji dla dzieci i dorosłych.

Mago Magic Show rozpocznie się o godzinie 16.00. Przed kościaniakami zaprezentuje się “Mago” Bartosz Szubert, który pochodzi z rodziny iluzjonistów, a na scenie występuje od dzieciństwa. Brał też dwukrotnie udział w “Mam Talent”. – Zainspirowany pracą rodziców zdecydowałem się pójść w ich ślady. Stworzyli słynny w latach 90-tych na arenie międzynarodowej duet iluzji – Duo Batrix. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w sztuce iluzji przekazane przez rodziców i znajomych iluzjonistów oraz kilkunastotysięczna ilość występów pozwoliły mi stworzyć pokazy – Mago Magic Show – zawierające triki klasyczne oraz takie, w których zastosowanie mają nowoczesne, pionierskie rozwiązania. Podczas swoich pokazów tworzę niewiarygodny nastrój, w którym wszystko staje się możliwe. W Polsce występowałem dla wielu znanych marek, w wielu miastach, dla licznych agencji eventowych. Poza krajem miałem okazję zaprezentować swoje pokazy w Niemczech, na Malcie czy wyspach greckich – opowiada iluzjonista.

Nie zabraknie więc ciekawych, czasem mrożących krew w żyłach, magicznych sztuczek. Bilety w cenie 15 zł można nabyć w kasie Kościańskiego Ośrodka Kultury. Kasa KOK czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00 oraz bezpośrednio przed spektaklem.