Close

7 lipca 2019

Festyn w Starym Luboszu z mnóstwem atrakcji [ZDJĘCIA]

W sobotę odbył się Festyn w Starym Luboszu. Mimo niepewnej pogody w imprezie udział wzięło wielu mieszkańców miejscowości, a atrakcji nie brakowało.

Początkowo frekwencja nie była zbyt duża, a to za sprawą padającego nieco deszczu. W miarę jednak, jak festyn w Starym Luboszu trwał, na placu przy strażnicy, pojawiało się coraz więcej osób. W pierwszych godzinach imprezy odbywały się głównie gry i zabawy z nagrodami dla dzieci. Animatorzy z firmy Anilandia zabawiali dzieci różnego rodzaju konkurencjami, a na placu stanęła też sztuczna krowa, którą można było doić. Sporą popularnością cieszyła się też przechadzająca się wśród bawiących panda, ale też stoisko z watą cukrową. Przy nim praktycznie przez cały czas ustawiona była niemała kolejka. Odbywał się też turniej rzutków oraz, dla starszych, strzelania z wiatrówki.

Pod wieczór zabawy dla najmłodszych zakończono, a przyszedł czas na zabawę dla ich rodziców. Przy muzyce serwowanej przez DJ Emek bawili się do późnych godzin nocnych. Nie zabrakło też stoisk gastronomicznych, m.in. kawiarenki z wypiekami serwowanymi przez koło gospodyń. Można też było zaopatrzyć się w rękodzieło wykonane przez mieszkańców Starego Lubosza.