Close

24 czerwca 2019

Otwarcie sezonu letniego w Nowym Dębcu już w sobotę!

W najbliższą sobotę, 29 czerwca, na letnisku w Nowym Dębcu nastąpi otwarcie sezonu letniego. Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji – koncerty, zawody, konkursy i inne ciekawostki.

Otwarcie sezonu letniego rozpocznie się o godzinie 12.00. Wtedy to na placu biwakowym niedaleko plaży odbędą się zabawy i konkursy dla dzieci. Zaplanowano m.in. spotkania z bohaterami bajek, bitwę na balony, pokazy baniek mydlanych i inne atrakcje. Od godziny 15.00 zaczną się pojawiać pierwsze zespoły na scenie. Pod sceną z kolei pojawią się stoiska z warsztatami wyplatania wianków, zdrowego odżywania, ekologicznymi itp. Na 17.00 zaplanowano festiwal kolorów, który w ubiegłym roku zrobił na bawiących się ogromne wrażenie.

O 18.00 odbędzie się tradycyjny Bieg Romantyczny Parami, a po nim zagra gwiazda imprezy – zespół Ogień. Nie zabraknie też dyskoteki dla dzieci, a później biesiady, która potrwa do północy.

Przygotowano też inne udogodnienia dla wczasowiczów. Zlikwidowano m.in. bariery architektoniczne dla niepełnosprawnych przy budynku ratowników, a także wykonano ścieżkę prowadzącą do platformy obserwacyjnej. Pojawiło się tez poidełko i miska z wodą dla zwierząt.

Warto zobaczyć też, jak wyglądała zabawa podczas ubiegłorocznego otwarcia sezonu: