Close

14 czerwca 2019

Łowili dla Emilki. Charytatywne zawody wędkarskie

W sobotę, 1 czerwca, zorganizowano charytatywne zawody wędkarskie. Do udziału w zabawie przystąpiło 34 zawodników, którzy łowili dla Emilki, 2-latki chorującej na zespół Emanuel.

Organizatorem imprezy był Kościański Klub Karpiowy. Było to towarzyskie spotkanie, więc zawodnicy łowili dla Emilki, a nie “na wyścigi”. Wędkowali różnymi metodami, drużynowo lub indywidualnie. Najlepszymi zawodnikami okazali się Robert Lindner, który złowił ponad 25 kg oraz Dawid Bartoszek z wynikiem 15,7 kg. Nie każdy z zawodników mógł w tym dniu pochwalić się złowioną rybą, ale nikogo nie opuszczał dobry humor.

Każdy z uczestników otrzymał upominek oraz pamiątkowy medal przygotowany przez sponsorów i partnerów. Przygotowano też niespodziankę dla rodziców dziewczynki. – Doceniając rodziców Emilki za siłę jaką mają przygotowaliśmy wraz z Naszymi partnerami małą niespodziankę. Na jeden dzień będą oni mogli zapomnieć o trudach życia i zrelaksować się we wszystkich obiektach kościańskiego basenu, skorzystać z usług profesjonalnego salonu fryzjerskiego „Every Style” z Kościana, a dodatkowo mama Emilki z salonu urody „Monique” z Kościana – wyjaśnia Daniel Gidaszewski, organizator turnieju.

Co najważniejsze, dzięki zawodom, zbiórce internetowej, sponsorom oraz innym, którzy pomogli, zebrano ponad 5 tysięcy złotych! – Jest to wynik niesamowity za co z całego serca bardzo Wam dziękujemy. Nie spodziewaliśmy się, że aż tyle uda się uzbierać więc jest to dla Nas bardzo miłe zaskoczenie. Kwota ta pokazuje, że takie imprezy należy organizować, a co ważniejsze, te imprezy będą mieć sens do póki na świecie są tak wspaniali ludzie jak Wy – podsumowuje organizator.

Zdjęcia: Kościański Klub Karpiowy