Close

10 maja 2019

Już w niedzielę impreza charytatywna dla sołtysa!

W niedzielę, 12 maja, odbędzie się impreza charytatywna dla sołtysa Racotu, Przemysława Kaczmarka. Zaplanowano ogrom atrakcji!

Impreza charytatywna dla sołtysa odbędzie się w hali szkoły w Racocie. Jej początek zaplanowano na godzinę 14.00. Wstęp na wydarzenie to koszt jedynie 5 zł w postaci cegiełki, dzięki którym można wygrać atrakcyjne nagrody. Impreza rozpocznie się koncertami, ale nie zabraknie też występów. Na scenie i parkiecie zaprezentują się: Adrian Szczepaniak, grupy Zodiak, RAP.fam, SecondChild, Strefa Zagrożenia Hałasem oraz tancerze ze Szkoły Tańca Poezja.

Oprócz tego będzie wiele innych, ciekawych atrakcji. Nie zabraknie pyszności przygotowanych przez gospodynie z gminy Kościan. Będzie można kupić rękodzieła. Będą gry i zabawy dla dzieci, a przy sprzyjającej pogodzie także atrakcje na świeżym powietrzu. Niespodzianki dla najmłodszych szykuje też firma Anilandia. Pomóc postanowiły też lokalne firmy, które przekazały wiele fantów na licytację, czy wspomogły imprezę organizacyjnie. Ich listę, a także szczegóły imprezy można znaleźć na stronie facebook’owej wydarzenia.