Close

20 marca 2019

Bieg dla Adama już w niedzielę!

W najbliższą niedzielę w Głodnie koło Rakoniewic odbędzie się charytatywny “Bieg dla Adama”. Przekazano już nagrody dla uczestników, ufundowane m.in. przez firmę Amica.

Bieg dla Adama wystartuje w niedzielę, 24 marca, o godzinie 13.00. Do tej pory zapisało się 183 uczestników, jednak można zgłosić się jeszcze także w dniu biegu. – By ten bieg mógł się odbyć zwróciliśmy się do wielu instytucji, firm, a także osób prywatnych z prośbą o ofiarowanie nagród rzeczowych, gadżetów reklamowych, które mogłyby zostać wykorzystane jako nagrody bądź też fanty podczas biegu. Wystosowaliśmy również prośby o finansowe zasilenie biegu, by pokryć koszty organizacyjne. Bardzo wiele firm i osób prywatnych pozytywnie zareagowało na nasz apel. Jesteśmy wszystkim razem i każdemu z osobna bardzo wdzięczni – mówią organizatorzy. To znajomi Adama: Daria Józefowska, Ewelina Skrzypczak, Maja Jakubiak, Aleksandra Gabryelewicz, Michał Szewczyk i Bartosz Kaźmierczak

Zachwyt i zaskoczenie organizatorów wywołała odpowiedź od firmy Amica S. A. Jej prezes, Jacek Rutkowski, właściciel drużyny Lech Poznań, a jednocześnie absolwent szkoły w Rakoniewicach, wraz ze współpracownikami przekazał sprzęt AGD na tę charytatywną akcję. Warto więc wziąć w niej udział, tym bardziej, że nadal odbywają się licytacje, można wygrać ciekawe nagrody, a przede wszystkim pomóc Adamowi w powrocie do sprawności. Szczegóły na facebook’owym profilu akcji: Bieg dla Adama.