Close

16 marca 2019

Wręczono statuetkę Wyjątkowej Baby Mafii [ZDJĘCIA]

Ponad 150 kobiet ze Starego Bojanowa bawiło się podczas imprezy z okazji Dnia Kobiet. Przy okazji statuetkę Wyjątkowej Baby Mafii Staro Bojanowskiej.

Impreza z okazji Dnia Kobiet odbyła się w piątek, 15 marca. Rozpoczęła się oczywiście oficjalnym powitaniem. Na scenie zaprezentował się kabaret Nic Śmiesznego, który swoimi żartami doprowadzał panie do łez ze śmiechu. Życzenia wszystkim mieszkankom Starego Bojanowa złożył sołtys, Wiesław Kasperski. Wręczył też każdej z pań kwiatka. Gościem specjalnym była Aneta Nowak, która wystąpiła w filmie Patryka Vegi “Kobiety Mafii”. Opowiedziała o tym, jak otrzymała rolę, o swoich przeżyciach i pracy na planie. Wręczyła też statuetkę Wyjątkowej Baby Mafii Staro Bojanowskiej*.

Zaszczyt ten przypadł jej wychowawczyni ze szkoły podstawowej, Marioli Skrzypczak. – To co się dzieje kiedy jesteśmy dziećmi i chodzimy do szkoły ma ogromny wpływ na nasze życie. Myślę, że odwaga, którą we mnie zaszczepiła i bakcyl dążenia do marzeń, miało wpływ na to, że mogę dziś tym gościem specjalnym tu być – argumentuje swój wybór pani Aneta. Puchar będzie przechodni i to laureatka wybierze kolejną “wyjątkową babę”. Potem przyszedł czas na wspólne zdjęcia, rozmowy i dalszą, dobrą zabawę.

*Nazwa statuetki nie zawiera błędu – to nazwa własna!