Close

13 marca 2019

Big Cyc i K.A.S.A. na Summer Festival w Kościanie!

Bilety na Summer Festival

Już w czerwcu nasze miasto ponownie stanie się stolicą rozrywki! Po raz kolejny odbędzie się Summer Festival w Kościanie, tym razem w nowej odsłonie i z nowymi gwiazdami.

Dwie edycje Disco Summer Show Festival cieszyły się sporą popularnością, zwłaszcza pierwsza odsłona imprezy. W tym roku Stowarzyszenie Oliwskie Słoneczko i Event Fabryka zapraszają na Summer Festival w Kościanie, który odbędzie się 22 czerwca. Będzie co posłuchać, bo wystąpią Krzysztof  K.A.S.A. Kasowski, Marta Gałuszewska, Marcus P., a także zespoły Black Biceps i Big Cyc. Imprezę po raz kolejny poprowadzi niezawodny Maciej Smoliński.

Nie zabraknie oczywiście atrakcji wokół sceny i strefy gastronomicznej. – Każdego roku staramy się zaskoczyć mieszkańców jakąś niespodzianką. W pierwszym roku była to możliwość skoku na bungee, w czasie drugiej edycji loty helikopterem. I to właśnie ta druga atrakcja na prośbę uczestników zostanie powtórzona. Będzie można zobaczyć Kościan z lotu ptaka – zapewniają organizatorzy.

Tradycyjnie dzieci do lat 12 wchodzą bezpłatnie, pod warunkiem, że będą z opiekunem który ma ważny bilet. Bilety na imprezę w cenie 10 zł w sprzedaży internetowej pojawią się od 13 marca. Dostępne są na Bilety24 oraz Biletyna. Dostępne są też będą w punktach sprzedaży stacjonarnej już od 18 marca: w kasie kościańskiego basenu, biurze Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie (budynek dworca PKP). Od 1 czerwca cena biletów wzrośnie do 50 zł, także zapraszamy do zakupu już teraz.