Close

11 marca 2019

Foodtruck’i zawitają do Kościana! Będzie pysznie i różnorodnie!

Niezwykła impreza szykuje się na początku kwietnia w naszym mieście. Foodtruck’i zawitają do Kościana! Będzie więc można spróbować pysznych potraw, zarówno dobrze nam znanych, jak i mniej popularnych, z różnych części świata.

Foodtruck Festiwal, który odbędzie się w weekend od 5 do 7 kwietnia, to pierwsze tego typu wydarzenie w naszym mieście. Do Kościana zawita około 15 foodtruck’ów oferujących przeróżne potrawy. Będą tradycyjne hamburgery, ale nie zabraknie też innych ciekawych przekąsek. Spróbować będzie można między innymi pierożków tybetańskich, turronów hiszpańskich, lodów tajskich, frytek belgijskich. Oprócz tego będzie się też można napić przepysznej kawy i spróbować piwa rzemieślniczego, a to jeszcze nie wszystko.

Jak mówią organizatorzy, zgłoszenia foodtruck’ów cały czas trwają, ciekawostek będzie jednak sporo. I Foodtruck Festiwal w Kościanie odbywać się będzie najprawdopodobniej na Placu Wolności, a nie jak pierwotnie planowano wzdłuż Obry. Pewne jest za to, że będzie ciekawie, pysznie i różnorodnie.