Close

7 marca 2019

Rodzinny rajd samochodowy. Można się zgłaszać!

W ramach charytatywnej akcji „Otwórzmy serca” odbędzie się w Kościanie rodzinny rajd samochodowy. Zapowiada się bardzo ciekawie, warto się więc zgłosić, tym bardziej, że można pomóc Basi i Markowi!

Na niedzielę, 24 marca, zaplanowano pierwszy Rodzinny Rajd Samochodowy „Otwórzmy Serca”, którego organizacji podjął się przy wsparciu miasta Klub Motorowy Winogrady. – To miejski rajd dla wszystkich. Zapraszamy całe rodziny. Gwarantujemy dobrą zabawę – mówi organizator rajdu Tomasz Wojciechowski. – Uczestnicy poruszają się po drogach publicznych zgodnie z obowiązującymi przepisami Kodeksu Drogowego. Skład minimalny załogi to kierowca i pilot. Nie ma przeszkód, żeby w samochodzie znajdowało się więcej osób – wyjaśnia.

Przed startem odbędzie się odprawa, podczas której zostaną wyjaśnione zasady posługiwania się itinererem, czyli zakodowanym opisem trasy i kartą drogową.

Koszt uczestnictwa to 20 zł od załogi. Organizatorzy będą wdzięczni za większe wpłaty. Wszystkie zebrane pieniądze trafią do beneficjantów akcji „Otwórzmy serca”. Wpisowe należy wpłacić na konto: 22 1140 2004 0000 3102 7471 5849. W tytule przelewu wpisać „RRS imię i nazwisko kierowcy”. Dopuszcza się płatność gotówką w dniu imprezy.

ZGŁOSZENIA przyjmowane są wyłącznie drogą mailową na adres rrs@winogrady.com 
W zgłoszeniu proszę podać:
– imię i nazwisko kierowcy
– imię i nazwisko pilota
– markę pojazdu

Pytania należy kierować na adres rrs@winogrady.com 

Jak wygląda Itinerer? Wyjaśnia Tomasz Wojciechowski – LINK