Close

13 lutego 2019

Trzecie w Wielkopolsce!

Zespół dziewcząt z LZS JunaTrans ze Starych Oborzysk zajął 3 miejsce w Halowych Mistrzostwach Wielkopolski U-16 Dziewcząt.

Turniej odbył się 10 lutego w Krzywiniu, a wzięło w nim udział 13 drużyn. W fazie grupowej dziewczyny z JunaTrans rozegrały 3 mecze. W pierwszym wygrały 3:0 z LPFA Poznań, a w drugim 2:0 z Ladies Football Academy Turek. Trzecie spotkanie było niestety przegrane 2:1 z KA 4 resPect Krobia. Dwa zwycięstwa pozwoliły jednak awansować do dalszej fazy turnieju z drugiego miejsca w grupie.

W ćwierćfinale pokonały 1:0 drugi zespół Medyka Konin. – Półfinał był bardzo wyrównany. Niestety po rzutach karnych przegraliśmy ze Szkołą Futbolu Lejdis Luboń. W “małym finale” pokonaliśmy za to KA 4 resPect Krobia 3:0 i zajęliśmy historyczne, 3 miejsce, w Halowych Mistrzostwach Wielkopolski U-16 Dziewcząt – relacjonuje Marcin Adamczak, trener LZS JunaTrans Stare Oborzyska.

Skład drużyny: Marta Sobkowiak, Zosia Ruta, Ola Nowak, Estera Naskręt, Natalia Miszkiewicz, Zosia Skrzypek, Maria Skrzypek i Weronika Mania.